2022 Kaymakamlık Canlı Eğitim Paketi

₺1.999,00
Vergi dahil
: STOKTA
: UECKYM

2022 KAYMAKAMLIK UZAKTAN EĞİTİM CANLI(Gündüz Grubu)

Paketimizin yayınsız fiyatı 1.500 liradır. Yayınsız alım için tıklayınız

KAYMAKAMLIK UZAKTAN EĞİTİM

Her çocuğun hayalleri vardır. Olmalıdır. Kimi icatlar yapmak ister, kimi dünyanın bilinmez yerlerinde keşifler yapmak ister. Kimisinin plazalarda, yüksek katlarda bilgisayar başında paralar kazanma hayali vardır. Kimileri kalın dosyalar arasında teftişler yapmak ister; çalıştığı yerlerde denetimler yaparak devletin gücüyle dünyayı daha güzelleştirmeyi hayal eder. 

Her çocuğun hayalleri vardır. Olmalıdır da. Ama bir çocuk vardır ki küçüklüğünden beri kalabalıklardan biraz daha farklı bir yerde duran, insanların arasındaki sorunlara daha konsantre, küçükken saçma çözümler üretse de söylemekten geri durmayan, bütün güzel şeylere ilgili ama hiçbirine karşı aşırı heyecanlı olmayan, büyük hatipler konuşurken bile coşmayıp dikkatlice izleyen, sanki konuşmanın içindeki tılsımlı sözleri duymaya çalışan... Evet o çocuk her tanıdığı insanı kişilik özellikleriyle bilir, her girdiği mahalleyi tanır. Oturması, kalkması, yürüyüşünde bile bellidir. O çocuğun hayali “lider” olmaktır. Evet bazıları lider olmak için doğmuştur. Onların ne zaman nerede lider olacağını elbette kimse bilmez. Ama liderliğin bir sınavı varsa, tek bir sınavı varsa o sınav “Kaymakamlık” sınavıdır.

İnsanların organize ve teşkilatlanmış bir şekilde yaşadığı yaşam merkezlerinin atanmış lideridir Kaymakam. Bu liderliği hak etmek, elbette kişisel özellikler ister ama en önemlisi yeterince bilgi birikimine sahip olmaktır. Ülkenin teşkilatlanmasını, siyasi projelerini, sahip olduğu değerleri bilmek gerekir. Ve bilenler her zaman sınavlarla sınanır, başarılı olması beklenir.

Çalışın, emek verin ve kazanın. Kaymakam olun. Atanacağınız ilçe ve ilerleyen yıllarda alacağınız üst düzey diğer görevlerde fark yaratmak için, memlekete hizmet etmek için, ailenizi ve milletinizi gururlandırmak için Kaymakam olun.

Ve A Kadro'nun kıymetli hocaları sizin hayalleriniz için kamera karşısında. Kendimize ait olan Uzaktan Eğitim programımız HD kalite yayın basan, etkileşimli ve etkin bir sistemdir. Sınavdaki bütün dersler, örgün eğitimdeki aynı hocalar tarafından aynı ders dakikasıyla anlatılmaktadır. Canlı izleyemediğiniz dersler sistemde sınava kadar video olarak kaldığından sonradan izleme şansına da sahipsiniz. Ayrıca oluşturduğumuz whatsapp gruplarında kendi aranızda, dershane yönetimiyle ve hocalarınızla her zaman iletişim halinde olup sorularınıza anında cevaplar alabilirsiniz. Sınava en iyi hazırlanan olmak adına bütün kitapları bütün eğitimleri almaya kalkmayın. Bu sadece aynı bilgilerin farklı kişiler tarafından söylenmesi anlamına gelecek, kafa karıştıracaktır. A kadro tek başına yeter.

Yolunuz açık olsun.

TÜRKİYENİN EN ÇOK SATAN

KAYMAKAMLIK KİTABIMIZ (2 cilt)

İKİ ADET 5'Lİ DENEME

KAYIT OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ OLARAK VERİLECEKTİR.

Kaymakamlık Konu Anlatım Kitabı

  • Anayasa Hukuku
  • İnsan Hakları
  • İdare Hukuku
  • Türkiye'nin İdari Yapısı
  • Mahalli İdareler
  • Mikro İktisat
  • Makro İktisat
  • Türkiye'nin Sosyo Ekonomik Yapısı
  • İnkılap Tarihi
  • Türkçe

UECKYM

Özel Referanslar

Yukarı
Menü
Kapat
Sepetim
Kapat
Geri
Hesabım
Kapat