Muhasebe Çözümlü Soru Kasası 4.Baskı

₺1.300,00
₺845,00 ₺1.300,00
₺455,00
Vergi dahil
: STOKTA
: MUHSK
: MUHASEBE YAYINLARI
: 9786057441973
: A KADRO YAYINLARI
: Erhan Özdemir
: 2021/ARALIK
: 768 SAYFA RENKLİ
: 19x27

MUHASEBE ÇÖZÜMLÜ SORU KASASI

Yeni Baskıyla Gelenler

4.Baskımızla sizlerin kıymetli geri dönüşleri ile ufak tefek hatalar düzeltildi ve finansal kiralama gibi özellikli konularda yeni sorular eklendi.. Çalışmalarınızda faydalı olması dileğiyle...

Bu soru bankası, başta KPSS olmak üzere müfettişlik, uzmanlık, denetçilik gibi kurum sınavlarına hazırlanan adaylar için hazırlanmış bir kaynaktır. Sorular 11 bölümde toplanmıştır.

Muhasebe problemleri çözümünde sıkça yapılan bir hata problemi çözümüne bakarak öğrenmeye çalışmaktır. Bunu yaptıktan sonra öğrendiğinizi sanabilirsiniz ancak bu yanıltıcı olabilir. Konuyu okuduktan sonra muhasebe problemlerini bir kağıda çözüme bakmadan kendiniz çözmeye çalışın. Böylece hem ne kadar öğrendiğinizi görebilir hem de bu size sınavlarda hız kazandırır. Ayrıca yaptığınız çözümü kitaptaki çözümle karşılaştırırken öğrendiniz konular daha da pekişir. Bu muhasebe öğrenmenin kolay yoludur. Hatalı yaptığınız problemlerin konularını tekrar okumak ve özellikle bu konulara ilişkin daha fazla muhasebe problemleri çözmek bu hatalarınızı azaltmada ve konuyu iyice öğrenmenizde size çok faydalı olacaktır.


Erhan ÖZDEMİR


MUHSK

Veri sayfası

BASIM TARİHİ
2021/ARALIK
SAYFA SAYISI
768 SAYFA RENKLİ
KİTAP EBATI
19x27

Özel Referanslar

Yukarı
Menü
Kapat
Sepetim
Kapat
Geri
Hesabım
Kapat